Promocja!

Chlorek magnezu 1kg + oliwa + balsam + żel pod prysznic

79,44 

Zestaw promocyjny, na który składają się małe opakowanie chlorku magnezu (1kg), żel pod prysznic, oliwa magnezowa i nasz nowy balsam. Kupując razem, masz ponad 15% taniej wszystkie produkty!

15,11 
19,86 
18,91 
Oliwa magnezowa Mg12 ODNOWA
1 × Oliwa magnezowa Mg12 ODNOWA

Brak w magazynie

25,56 

Brak w magazynie

Opis

Promocja

Zestaw promocyjny składający się z małego opakowania płatków magnezowych (chlorek magnezu sześciowodny) oraz oliwy magnezowej, żelu pod prysznic i balsamu nawilżającego marki Mg12 NOWA FORMUŁA. W zestawie kupujesz taniej! Chlorek magnezu, oliwa magnezowa, żel pod prysznic oraz balsam z magnezem stanowią całość zestawu.

Chlorek magnezu

Naturalny chlorek magnezu w formie płatków magnezowych, pochodzący z biszofitu, minerału sprzed 200 milionów lat. Produkt do regeneracji ciała po ciężkim dniu. Służy do kąpieli magnezowych w wannie i do kąpieli stóp. Pełna informacja na temat chlorku magnezu znajduje się tutaj.

Surowiec pochodzi z Niemiec, został wyprodukowany w Polsce. Produkt otrzymał niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszedł badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Jest wegański i bezglutenowy.

Oliwa magnezowa (NOWA FORMUŁA)

Oliwa magnezowa z kamforą na bazie naturalnego magnezu pochodzącego z biszofitu. Do stosowania punktowego, jako uzupełnienie kąpieli magnezowych. Sposób na opuchlizny i bolące stawy oraz mięśnie. Więcej na temat oliwy magnezowej przeczytasz tutaj. Zestaw zawiera produkt w NOWEJ FORMULE.

Oliwa magnezowa otrzymała niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszła pomyślnie badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Oliwa magnezowa jest wegańska i bezglutenowa.

Balsam nawilżający z magnezem

Delikatny balsam nawilżający zawierający istotną dawkę naturalnego magnezu pochodzącego z biszofitu. Idealny do stosowania po kąpieli magnezowej w płatkach, regenerującej po ciężkim dniu. Balsam ma miły zapach, a masło Shea oraz olej konopny podnoszą kondycję skóry. O balsamie więcej możesz przeczytać tutaj.

Produkt nie był testowany na zwierzętach. Magnezowy balsam nawilżający jest wegański i bezglutenowy. Wyprodukowany zgodnie z normami ISO.

Magnezowy żel pod prysznic (NOWA FORMUŁA)

Żel pod prysznic tzw. magnez w żelu, regeneruje ciało po ciężkim dniu, przywracając skórze nawilżenie. Zwiększona ilość magnezu w produkcie powoduje, iż po naniesieniu preparatu na skórę rozpoczyna się proces przyswajania pierwiastka. Trwa on również po zakończeniu kąpieli. Stosując żel, nasz organizm jest zregenerowany, a skóra jest jędrna i sprężysta. Kąpiel z użyciem żelu jest idealnym uzupełnieniem stosowanych równolegle kąpieli magnezowych.

Surowiec – naturalny biszofit – pochodzi z Niemiec, został wyprodukowany w Polsce. Produkt otrzymał niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszedł badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Jest wegański i bezglutenowy.

Więcej o żelu pod prysznic z magnezem w nowej formule znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Waga 2 kg
Linia

ODNOWA

Zastosowanie

balsam, do masażu, nawilżenie skóry, regeneracja po kąpieli, relaks, dolegliwości reumatyczne, kąpiel pod prysznicem, kąpiel w wannie, po ciężkim dniu

Typ

balsam, oliwka, płatki do kąpieli, żel pod prysznic

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.