Promocja!

Chlorek magnezu 1kg + Oliwa magnezowa + Balsam nawilżający

60,70  57,07 

Zestaw promocyjny, na który składają się małe opakowanie chlorku magnezu (1kg) oliwa magnezowa NOWA FORMUŁA i nasz nowy balsam. Kupując razem, masz taniej wszystkie produkty!

22,90  21,53 
15,90  14,95 
21,90  20,59 

Na stanie

Opis

Promocja

Zestaw promocyjny składający się z małego opakowania płatków magnezowych (chlorek magnezu sześciowodny) oraz oliwy magnezowej i balsamu nawilżającego marki Mg12 NOWA FORMUŁA. W zestawie kupujesz taniej! Chlorek magnezu, oliwa magnezowa oraz balsam z magnezem stanowią całość zestawu.

Chlorek magnezu

Naturalny chlorek magnezu w formie płatków magnezowych, pochodzący z biszofitu, minerału sprzed 200 milionów lat. Produkt do regeneracji ciała po ciężkim dniu. Służy do kąpieli magnezowych w wannie i do kąpieli stóp. Pełna informacja na temat chlorku magnezu znajduje się tutaj.

Surowiec pochodzi z Niemiec, został wyprodukowany w Polsce. Produkt otrzymał niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszedł badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Jest wegański i bezglutenowy.

Oliwa magnezowa

Oliwa magnezowa z kamforą na bazie naturalnego magnezu pochodzącego z biszofitu. Do stosowania punktowego, jako uzupełnienie kąpieli magnezowych. Sposób na opuchlizny i bolące stawy oraz mięśnie. Więcej na temat oliwy magnezowej przeczytasz tutaj. Zestaw zawiera produkt w NOWEJ FORMULE.

Oliwa magnezowa otrzymała niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszła pomyślnie badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Oliwa magnezowa jest wegańska i bezglutenowa.

Balsam nawilżający z magnezem

Delikatny balsam nawilżający zawierający istotną dawkę naturalnego magnezu pochodzącego z biszofitu. Idealny do stosowania po kąpieli magnezowej w płatkach, regenerującej po ciężkim dniu. Balsam ma miły zapach, a masło Shea oraz olej konopny podnoszą kondycję skóry. O balsamie więcej możesz przeczytać tutaj.

Produkt nie był testowany na zwierzętach. Magnezowy balsam nawilżający jest wegański i bezglutenowy. Wyprodukowany zgodnie z normami ISO.

Dodatkowe informacje

Waga 1.5 kg
Linia

ODNOWA

Zastosowanie

balsam, nawilżenie skóry, regeneracja po kąpieli, relaks, dolegliwości reumatyczne, kąpiel w wannie, po ciężkim dniu

Typ

oliwka, płatki do kąpieli

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Możesz lubić także…