Promocja!

Chlorek magnezu 4kg + Oliwa magnezowa + Balsam nawilżający

Oliwa magnezowa Mg12 ODNOWA
24,90  23,66 
Magnezowy balsam nawilżający Mg12 ODNOWA
26,90  25,56 
Chlorek magnezu Mg12 ODNOWA 4kg
45,90  43,61 

97,70  92,82 

Zestaw promocyjny, na który składają się duże opakowanie chlorku magnezu (4kg) oliwa magnezowa i nasz nowy balsam. Kupując razem, masz taniej wszystkie produkty!

Na stanie

Opis

Promocja

Zestaw promocyjny składający się z dużego opakowania płatków magnezowych (chlorek magnezu sześciowodny) oraz oliwy magnezowej i balsamu nawilżającego marki Mg12 NOWA FORMUŁA. W zestawie kupujesz taniej! Chlorek magnezu, oliwa magnezowa oraz balsam z magnezem stanowią całość zestawu.

Chlorek magnezu

Naturalny chlorek magnezu w formie płatków magnezowych, pochodzący z biszofitu, minerału sprzed 200 milionów lat. Produkt do regeneracji ciała po ciężkim dniu. Służy do kąpieli magnezowych w wannie i do kąpieli stóp. Pełna informacja na temat chlorku magnezu znajduje się tutaj.

Surowiec pochodzi z Niemiec, został wyprodukowany w Polsce. Produkt otrzymał niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszedł badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Jest wegański i bezglutenowy.

Oliwa magnezowa

Oliwa magnezowa z kamforą na bazie naturalnego magnezu pochodzącego z biszofitu. Do stosowania punktowego, jako uzupełnienie kąpieli magnezowych. Sposób na opuchlizny i bolące stawy oraz mięśnie. Więcej na temat oliwy magnezowej przeczytasz tutaj. Zestaw zawiera produkt w NOWEJ FORMULE.

Oliwa magnezowa otrzymała niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszła pomyślnie badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Oliwa magnezowa jest wegańska i bezglutenowa.

Balsam nawilżający z magnezem

Delikatny balsam nawilżający zawierający istotną dawkę naturalnego magnezu pochodzącego z biszofitu. Idealny do stosowania po kąpieli magnezowej w płatkach, regenerującej po ciężkim dniu. Balsam ma miły zapach, a masło Shea oraz olej konopny podnoszą kondycję skóry. O balsamie więcej możesz przeczytać tutaj.

Produkt nie był testowany na zwierzętach. Magnezowy balsam nawilżający jest wegański i bezglutenowy. Wyprodukowany zgodnie z normami ISO.

Dodatkowe informacje

Waga 1.5 kg
Linia

ODNOWA

Zastosowanie

balsam, nawilżenie skóry, regeneracja po kąpieli, relaks, dolegliwości reumatyczne, kąpiel w wannie, po ciężkim dniu

Typ

oliwka, płatki do kąpieli

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Możesz lubić także…