Magnezowy żel pod prysznic

Bardzo nam przykro! Nasz żel pod prysznic z magnezem właśnie się skończył i na razie nie planujemy wznowienia jego produkcji.

Osoby, które lubią brać szybki prysznic albo nie mają czasu na długie kąpiele powinny skorzystać z magnezowego żelu pod prysznic linii ODNOWA.

Produkty zawierające magnez w czystej postaci, wraz z substancjami nawilżającymi są idealnym rozwiązaniem do kąpieli po intensywnym wysiłku, jednocześnie uzupełniając magnez jeszcze długo po jej zakończeniu.

Żel wzbogacony jest ekstraktem z zielonej herbaty, zapewniając skórze jędrność i elastyczność. Posiada on stosowne badania dermatologiczne i aplikacyjne.

Żel z magnezem pod prysznic wspierający obolałe mięśnie

W sytuacji, kiedy zależy nam, aby szybko i skutecznie zregenerować ciało po intensywnym wysiłku i jednocześnie przywrócić skórze odpowiedni poziom nawilżenia, doskonałym wyborem może być żel pod prysznic z magnezem. Tego rodzaju produkt idealnie sprawdzi się, kiedy dużo ćwiczysz, masz tiki mięśniowe lub skurcze łydek, a także potrzebujesz natychmiastowego dostarczenia magnezu do organizmu.

Atutem oferowanego przez nas żelu magnezowego jest nie tylko starannie skomponowany skład, ale również łatwo rozprowadzająca się konsystencja, która błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia na skórze nieprzyjemnej, tłustej warstwy. Poza tym, że produkt doskonale regeneruje obolały układ mięśniowy, może również stanowić dobry sposób na walkę z codziennym stresem, ułatwiając prowadzenie zdrowego stylu życia każdego dnia.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.