Promocja!

Chlorek magnezu niemiecki 1 kg + Oliwa magnezowa + Magnezowy żel pod prysznic

Płatki magnezowe 100% biszofit 1kg Mg12 ODNOWA
15,90  15,11 
Oliwa magnezowa Mg12 ODNOWA
24,90  23,66 
Magnezowy żel pod prysznic Mg12 ODNOWA
23,90  22,71 

64,70  61,47 

Zestaw promocyjny do uniwersalnego stosowania, na który składają się płatki magnezowe do kąpieli 1kg, oliwa magnezowa o pojemności 200 ml i magnezowy żel pod prysznic o pojemności 200 ml. Kupując razem, masz taniej oba produkty!

Na stanie

Opis

Promocja

Zestaw promocyjny składający się z małego opakowania płatków do kąpieli, oliwy magnezowej oraz żelu pod prysznic z magnezem marki Mg12. W zestawie kupujesz taniej! Płatki magnezowe, oliwa magnezowa i żel pod prysznic stanowią całość zestawu.

Chlorek magnezu

Naturalny chlorek magnezu w formie płatków magnezowych, pochodzący z biszofitu, minerału sprzed 200 milionów lat. Produkt do regeneracji ciała po ciężkim dniu. Służy do kąpieli magnezowych w wannie i do kąpieli stóp. Pełna informacja na temat chlorku magnezu znajduje się tutaj.

Surowiec pochodzi z Niemiec, został wyprodukowany w Polsce. Produkt otrzymał niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszedł badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Jest wegański i bezglutenowy.

Oliwa magnezowa

Oliwa magnezowa z kamforą na bazie naturalnego magnezu pochodzącego z biszofitu, seria NOWA FORMUŁA. Do stosowania punktowego, jako uzupełnienie kąpieli magnezowych. Sposób na opuchlizny i bolące stawy oraz mięśnie. Więcej na temat oliwy magnezowej przeczytasz tutaj.

Oliwa magnezowa otrzymała niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszła pomyślnie badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Oliwa magnezowa jest wegańska i bezglutenowa.

Magnezowy żel pod prysznic

Żel pod prysznic tzw. magnez w żelu regeneruje ciało po ciężkim dniu, przywracając skórze nawilżenie. Zwiększona ilość magnezu w produkcie powoduje, iż po naniesieniu preparatu na skórę rozpoczyna się proces przyswajania pierwiastka. Trwa on również po zakończeniu kąpieli. Stosując żel, nasz organizm jest zregenerowany, a skóra jest jędrna i sprężysta. Kąpiel z użyciem żelu jest idealnym uzupełnieniem stosowanych równolegle kąpieli magnezowych. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Surowiec – naturalny biszofit – pochodzi z Niemiec, został wyprodukowany w Polsce. Produkt otrzymał niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszedł badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Jest wegański i bezglutenowy.

Dodatkowe informacje

Waga 2 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Możesz lubić także…