Promocja!

Chlorek magnezu 1kg + oliwa + balsam + żel pod prysznic

91,60  87,02 

UWAGA:
Ze względu na olbrzymie zapotrzebowanie naszych Klientów na produkty Mg12 na początku roku 2020, informujemy, iż realizacja dostawy dla tego produktu nastąpi po 27 stycznia. Za niedogodności w dostępności niektórych produktów bardzo przepraszamy. Pracujemy pełną parą, by uzupełnić magazyn oraz przyspieszyć dostawy. 

Zestaw promocyjny, na który składają się małe opakowanie chlorku magnezu (1kg), żel pod prysznic, oliwa magnezowa NOWA FORMUŁA i nasz nowy balsam. Kupując razem, masz ponad 15% taniej wszystkie produkty!

Na stanie

Opis

Promocja

Zestaw promocyjny składający się z małego opakowania płatków magnezowych (chlorek magnezu sześciowodny) oraz oliwy magnezowej, żelu pod prysznic i balsamu nawilżającego marki Mg12 NOWA FORMUŁA. W zestawie kupujesz taniej! Chlorek magnezu, oliwa magnezowa, żel pod prysznic oraz balsam z magnezem stanowią całość zestawu.

Chlorek magnezu

Naturalny chlorek magnezu w formie płatków magnezowych, pochodzący z biszofitu, minerału sprzed 200 milionów lat. Produkt do regeneracji ciała po ciężkim dniu. Służy do kąpieli magnezowych w wannie i do kąpieli stóp. Pełna informacja na temat chlorku magnezu znajduje się tutaj.

Surowiec pochodzi z Niemiec, został wyprodukowany w Polsce. Produkt otrzymał niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszedł badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Jest wegański i bezglutenowy.

Oliwa magnezowa (NOWA FORMUŁA)

Oliwa magnezowa z kamforą na bazie naturalnego magnezu pochodzącego z biszofitu. Do stosowania punktowego, jako uzupełnienie kąpieli magnezowych. Sposób na opuchlizny i bolące stawy oraz mięśnie. Więcej na temat oliwy magnezowej przeczytasz tutaj. Zestaw zawiera produkt w NOWEJ FORMULE.

Oliwa magnezowa otrzymała niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszła pomyślnie badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Oliwa magnezowa jest wegańska i bezglutenowa.

Balsam nawilżający z magnezem

Delikatny balsam nawilżający zawierający istotną dawkę naturalnego magnezu pochodzącego z biszofitu. Idealny do stosowania po kąpieli magnezowej w płatkach, regenerującej po ciężkim dniu. Balsam ma miły zapach, a masło Shea oraz olej konopny podnoszą kondycję skóry. O balsamie więcej możesz przeczytać tutaj.

Produkt nie był testowany na zwierzętach. Magnezowy balsam nawilżający jest wegański i bezglutenowy. Wyprodukowany zgodnie z normami ISO.

Magnezowy żel pod prysznic (NOWA FORMUŁA)

Żel pod prysznic tzw. magnez w żelu, regeneruje ciało po ciężkim dniu, przywracając skórze nawilżenie. Zwiększona ilość magnezu w produkcie powoduje, iż po naniesieniu preparatu na skórę rozpoczyna się proces przyswajania pierwiastka. Trwa on również po zakończeniu kąpieli. Stosując żel, nasz organizm jest zregenerowany, a skóra jest jędrna i sprężysta. Kąpiel z użyciem żelu jest idealnym uzupełnieniem stosowanych równolegle kąpieli magnezowych.

Surowiec – naturalny biszofit – pochodzi z Niemiec, został wyprodukowany w Polsce. Produkt otrzymał niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i przeszedł badania dermatologiczne. Produkt nie był testowany na zwierzętach. Jest wegański i bezglutenowy.

Więcej o żelu pod prysznic z magnezem w nowej formule znajdziesz tutaj.

Dodatkowe informacje

Waga 2 kg
Linia

ODNOWA

Zastosowanie

balsam, do masażu, nawilżenie skóry, regeneracja po kąpieli, relaks, dolegliwości reumatyczne, kąpiel pod prysznicem, kąpiel w wannie, po ciężkim dniu

Typ

balsam, oliwka, płatki do kąpieli, żel pod prysznic

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.