Promocja!

Świeca Yankee Candle Soft Blanket 411g (średnia)

77,90 

“Słodkie sny otulone kołysanką skomponowaną z zapachu cytrusów, wanilii i ciepłego bursztynu.”

Świeca zapachowa marki Yankee Candle o wadze 411g (średni słoik), jeden z flagowych produktów tej firmy. Idealna do długich kąpieli regenerujących, jako element zestawu z płatkami magnezowymi, solą Epsom lub solą z Morza Martwego marki Mg12.

Zapach Yankee Candle Soft Blanket. Wieloletni bestseller od Yankee Candle.

Pozostało tylko: 3

Opis

Czy to zaczynając swoją przygodę z zapachami Yankee Candle, czy też zgłębiając tajniki aromaterapii – dobrze jest postawić na klasykę. A dokładniej – na sprawdzone rozwiązania, które nie tylko cieszą się opinią tych najlepszych, ale i nigdy nie wyjdą z mody!

Wysokiej jakości, odporne na działanie ognistych temperatur szkło jest formowane na kształt dekoracyjnego słoja. W jego środku skrywa się moc aromaterapeutycznych, zaklętych w naturalnym, kolorowym wosku wrażeń. Średnie słoje z serii Classic cieszą zmysły wydobywającym się od 65 do 90 godzin aromatem, a zatopiony w pachnącej masie knot gwarantuje, że ogień będzie palił się równym, relaksującym rytmem.

Proste, estetyczne naczynko uzupełnia wygodne wieczko. Średnie słoje – po wypaleniu się wosku – można dowolnie udekorować i z łatwością zamienić w praktyczne pojemniki na drobiazgi lub designerskie świeczniki na pachnące tea lighty Yankee Candle.

 

NUTA ZAPACHOWA:

Nuty górne: bergamotka, cytrusy i jeżyny
Nuty średnie: kaszmir, wanilia, pudrowa róża, kwiat tytoniu
Nuty dolne: bursztyn, kakao i piżmo

Informacje dodatkowe

Waga .5 kg
EAN

Linia

Producent

Typ

Zastosowanie

, ,