Promocja!

naturove BIGclean3: soda 4kg + kwasek 4kg + boraks 4kg

110,11 

Zestaw promocyjny naszych trzech uniwersalnych środków czystości – sody oczyszczonej, kwasku cytrynowego i boraksu. Mają wszechstronne zastosowanie i zastępują zwykłą chemię gospodarczą kupowaną w supermarketach, a przy tym są całkowicie bezpieczne. Duże opakowania, aż 12 kg środków do ekologicznego czyszczenia!

Kupując w zestawie, kupujesz taniej.

Ten zestaw promocyjny zawiera:

Opis

Zestaw promocyjny najlepszych ekologicznych środków czystości, niezastąpionych w każdym gospodarstwie domowym. Kupując te produkty razem, masz najlepszą cenę za każdy z nich. DUŻE OPAKOWANIA!

Oto one:

Soda oczyszczona naturove 4kg

Używany w kuchni jako środek spulchniający może być stosowany z powodzeniem jako uniwersalny środek czystości. Jest bezpieczny dla zdrowia, stosowany z wodą jako pasta czyszcząca do zabrudzonych powierzchni. Więcej o sodzie znajdziesz tutaj.

Kwasek cytrynowy naturove 4kg

Idealny jako środek wzmacniający pranie ze względu na właściwości wybielające. Popularny przy odkamienianiu czajników i innych naczyń. Czyści trudny do usunięcia osad z naczyń i armatury. Ma wiele innych zastosowań, o których możesz przeczytać także tutaj.

Boraks naturove 4kg

To najsilniejszy ze wszystkich środków, który należy stosować z uwzględnieniem szczególnych środków ostrożności. Idealnie udrażnia rury, odplamia, likwiduje brzydki zapach. Więcej o boraksie przeczytasz tutaj.

Informacje dodatkowe

Waga 12,3 kg
Linia

Zastosowanie

, , , , , ,

Producent

Typ