Dostawa i płatności

DOSTAWA

 1. Nasz sklep realizuje dostawy na terenie całego kraju, wykorzystując licencjonowanych przewoźników, których lista widoczna jest w momencie składania zamówienia.
 2. Zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego, a w informacji o wysłaniu przesyłki znajduje się numer jej nadania wraz z informacją, w jaki sposób można śledzić drogę przesyłki.
 3. Przesyłka zawiera jedynie produkty i ewentualnie dodatkowe materiały informacyjne. Dowód zakupu zostanie wysłany w momencie wysłania przesyłki na adres mailowy wskazany w zamówieniu. Jest on także dostępny w Panelu Klienta w naszym sklepie.
 4. Pamiętaj, iż dostawa do paczkomatów InPost zapewnia możliwość odbioru paczki maksymalnie w ciągu 48 godzin od umieszczenia we wskazanym paczkomacie.
 5. Koszt przesyłki uzależniony jest od przewoźnika i doliczany do wartości zakupionych produktów.
 6. Przy zamówieniu na kwotę minimum 150 zł brutto, otrzymujesz od nas przesyłkę w cenie produktów – dostawa będzie darmowa.

PŁATNOŚCI

 1. Udostępniamy najbardziej popularną metodę płatności – przelew natychmiastowy – zapewniającą realizację zamówienia bezpośrednio po jego złożeniu – płacąc bezpośrednio ze swojego banku lub kartą płatniczą – i zaksięgowaniu na naszym koncie. Operatorem tej usługi jest KIP SA, właściciel marki tpay.com.
 2. Podobnie funkcjonuje PayPal, skorzystanie z którego zapewnia natychmiastową realizację zamówienia po otrzymaniu płatności.
 3. Masz możliwość dokonania tradycyjnego przelewu. Poczekamy wtedy na jego zaksięgowanie i zrealizujemy Twoje zamówienie.
 4. Dane do przelewu to:

m12.partners sp. z o.o. sp. k.
ul. Twarda 18
00-105 Waszawa
nr rachunku bankowego odbiorcy: 21 1050 1012 1000 0090 8038 4887

tytułem: numer zamówienia …………

 1. Jako nasz Klient, masz także możliwość skorzystania z usługi zapłaty za zamówienie w momencie odbioru jej od kuriera (tzw. dostawa za pobraniem). W tej sytuacji naliczymy opłatę manipulacyjną wyszczególnioną w podsumowaniu zamówienia, dodaną do kosztu dostawy.
 2. Z wyjątkiem wspomnianej wyżej obsługi płatności za pobraniem, nasz sklep nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.