Dostawa i płatności

DOSTAWA

 1. Nasz sklep realizuje dostawy na terenie całego kraju, wykorzystując licencjonowanych przewoźników, których lista widoczna jest w momencie składania zamówienia.
 2. Zamówienia realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego, a w informacji o wysłaniu przesyłki znajduje się numer jej nadania wraz z informacją, w jaki sposób można śledzić drogę przesyłki.
 3. Przesyłka zawiera jedynie produkty i ewentualnie dodatkowe materiały informacyjne. Dowód zakupu zostanie wysłany w momencie wysłania przesyłki na adres mailowy wskazany w zamówieniu. Jest on także dostępny w Panelu Klienta w naszym sklepie.
 4. Pamiętaj, iż dostawa do paczkomatów InPost zapewnia możliwość odbioru paczki maksymalnie w ciągu 48 godzin od umieszczenia we wskazanym paczkomacie.
 5. Koszt przesyłki uzależniony jest od przewoźnika oraz wagi przesyłki
  i doliczany do wartości zakupionych produktów. Minimalny koszt dostawy to 14 zł brutto.
 6. Przy zamówieniu na kwotę minimum 300 zł brutto, otrzymujesz od nas przesyłkę w cenie produktów – dostawa będzie darmowa.
 7. W przypadku, gdy Klient nie odbierze przesyłki od kuriera lub z paczkomatu inPost, ponowna wysyłka możliwa jest po dokonaniu opłaty manipulacyjnej w wysokości 20 złotych, co rekompensuję kontrolę jakości przy ponownej wysyłce oraz dodatkową wysyłkę. Szczegóły danych do wpłaty znajdują się TUTAJ.

PŁATNOŚCI

 1. Udostępniamy najbardziej popularną metodę płatności – przelew natychmiastowy – zapewniającą realizację zamówienia bezpośrednio po jego złożeniu – płacąc bezpośrednio ze swojego banku, przez BLIK lub kartą płatniczą – i zaksięgowaniu na naszym koncie. Operatorem usługi szybkich płatności są PayU oraz Przelewy24.
 2. Masz możliwość dokonania tradycyjnego przelewu. Poczekamy wtedy na jego zaksięgowanie i zrealizujemy Twoje zamówienie.
 3. Dane do przelewu to:

KRAVEN PARADAX sp. z o.o.
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
nr rachunku bankowego odbiorcy: 68 1050 1025 1000 0090 8358 2974
tytułem: numer zamówienia …………

 1. Jako nasz Klient, masz także możliwość skorzystania z usługi zapłaty za zamówienie w momencie odbioru jej od kuriera (tzw. dostawa za pobraniem). W tej sytuacji naliczymy opłatę manipulacyjną wyszczególnioną w podsumowaniu zamówienia, dodaną do kosztu dostawy.
 2. Z wyjątkiem wspomnianej wyżej obsługi płatności za pobraniem, nasz sklep nie pobiera żadnych dodatkowych opłat.