Chlorek magnezu 100% biszofit niemiecki Mg12 ODNOWA

Szukasz najlepszej jakości chlorku magnezu? Chcesz zrobić sobie gorącą, regenerującą kąpiel magnezową w niemieckim biszoficie? To właśnie znalazłaś najlepsze miejsce, by go mieć!

Jesteśmy producentem płatków magnezowych do kąpieli na bazie naturalnych minerałów zawierających magnez. Odwiedzając tę stronę masz więc kontakt bezpośredni z producentem.

Nasz naturalny chlorek magnezu pochodzi z niemieckich złóż biszofitu, prehistorycznego minerału z dna morza z okresu permu. Wydobywany z głębokości 2000 metrów surowiec stanowi 100% zawartości naszych płatków, które powstają w Polsce, na terenie województwa podlaskiego.

Produkt jest idealny do kąpieli magnezowej całego ciała lub do kąpieli stóp. Zapewnia ona energetyczną regenerację, wykorzystując przy tym proces transdermalnego przyswajania pierwiastków. Działa dobroczynnie na opuchlizny stóp, obrzęki i dolegliwości reumatyczne. Rozluźniające działanie reguluje napięcie powierzchniowe skóry, przeciwdziała powstawaniu skurczy.

Produkt jest certyfikowany, posiada niezbędne badania dermatologiczne i aplikacyjne. Jest zarejestrowany w bazie leków i środków ochrony zdrowia BLOZ.

Przeczytaj więcej o naturalnym chlorku magnezu. Przewiń stronę niżej.

Baza wiedzy

Dowiedz się więcej o procesie przezskórnego wchłaniania pierwiastków oraz o ważnej roli magnezu w organizmie.


Najlepsze promocje

Produkty Mg12 najlepiej kupować w zestawach. Tak wychodzi taniej, poza tym stanowią one komplet kosmetyków wspomagających regenerację.


Nasz blog

Poczytaj o kąpielach magnezowych, kuracjach regenerujących, zastosowaniu naszych kosmetyków. Przystępna treść do poczytania w wolnej chwili.


naturove

Sprawdź naturove, nasze suplementy diety w proszku oraz naturalne środki czystości.