Chlorek magnezu Mg12 SPORT to w 100% niemiecki biszofit

Szukasz najlepszej jakości chlorku magnezu? Potrzebujesz domowej regeneracji po intensywnym treningu lub innym wysiłku? Właśnie znalazłaś/znalazłeś najlepsze miejsce, by zregenerować swoje ciało!

Jesteśmy producentem płatków magnezowych do kąpieli na bazie naturalnych minerałów zawierających magnez. Odwiedzając tę stronę masz więc kontakt bezpośredni z producentem.

Nasz naturalny chlorek magnezu pochodzi z niemieckich złóż biszofitu, prehistorycznego minerału z dna morza z okresu permu. Wydobywany z głębokości 2000 metrów surowiec stanowi 100% zawartości naszych płatków, które powstają w Polsce, na terenie województwa podlaskiego.

Produkt jest idealny do magnezowej kąpieli regenerującej w domowej wannie. Nie masz wanny? Czytaj dalej!

Gorąca kąpiel w czystym magnezie pozwoli zregenerować ciało i przywrócić równowagę energetyczną organizmu. Przemęczone mięśnie, stawy, obrzęki i opuchlizny znacznie zmaleją w półgodzinnej kąpieli w domowej wannie.

Produkt jest certyfikowany, posiada niezbędne badania dermatologiczne i aplikacyjne. Nie zawiera żadnych dodatków oraz wypełniaczy. Jest bezglutenowy i wegański.

Przeczytaj więcej o naturalnym chlorku magnezu. Przewiń stronę niżej.

Nie masz w domu wanny? Chcesz wykąpać się zaraz po treningu pod prysznicem na siłowni? Skorzystaj z naszego żelu z magnezem! Naturalny magnez połączony z delikatnym środkiem myjącym o zapachu zielonej herbaty.

Masz obolałe, przetrenowane mięśnie? Sprawdź naszą oliwę magnezową z rozgrzewającą kamforą i ekstraktem z imbiru. Nic tak nie działa punktowo na skórę i mięśnie, jak naturalny magnez w sprayu, który wzbogaciliśmy o kilka dodatków.


Baza wiedzy

Dowiedz się więcej o procesie przezskórnego wchłaniania pierwiastków oraz o ważnej roli magnezu w organizmie.


Najlepsze promocje

Produkty Mg12 najlepiej kupować w zestawach. Tak wychodzi taniej, poza tym stanowią one komplet kosmetyków wspomagających regenerację.


Nasz blog

Poczytaj o kąpielach magnezowych, kuracjach regenerujących, zastosowaniu naszych kosmetyków. Przystępna treść do poczytania w wolnej chwili.


naturove

Sprawdź naturove, nasze suplementy diety w proszku oraz naturalne środki czystości.