partner

Dzień dobry.

Jesteśmy producentem regenerujących kosmetyków do kąpieli na bazie naturalnych minerałów zawierających magnez znanych pod marką Mg12. Niemieckie surowce – czyste minerały biszofit i kizeryt – oraz eleganckie, profesjonalne i zachowujące właściwości produktu opakowania, a także przeprowadzone badania budują od lat naszą jakość oraz rozpoznawalność.

Od roku w naszym portfelu znajduje się marka naturove. To generyczne suplementy w proszku oraz naturalne środki czystości, które znały nasze Mamy i Babcie. Samo dobro!

Dla tych obu marek, dla naszych produktów, poszukujemy Partnerów biznesowych, którzy – razem z nami – chcą rozwijać swój biznes i dobrze na tym zarobić. Dlatego też zapraszamy do współpracy sklepy zielarsko-medyczne, apteki, sklepy ze zdrową żywnością, drogerie, siłownie i kluby fitness (mamy także linię SPORT) oraz hurtownie zielarskie, farmaceutyczne i spożywcze.

Pracujemy elastycznie i bezpośrednio. Potrafimy obsłużyć najmniejsze zamówienie, nie ma u nas minimum logistycznego i sprzedajemy produkty na sztuki (chociaż najtaniej będzie kupować w opakowaniach zbiorczych).

Zarejestruj się dziś. Wypełnij poniższy formularz. W niedługim czasie skontaktujemy się z Tobą i zaoferujemy atrakcyjne warunki bezpośredniej współpracy.

Dla ostrożnych mamy też zestaw NA START, którym można sprawdzić, czy nasze produkty sprawdzą się na półce.

Zapraszamy!