Promocja!

Sól Epsom (100% kizeryt) Mg12 ODNOWA 1kg

21,90 

Produkt w najnowszym opakowaniu EDYCJA 2024.

Znana również jako siarczan magnezu, sól gorzka czy sól angielska, prezentuje się w najbardziej naturalnej i czystej formie. Idealna do gorących kąpieli, relaksuje, oczyszcza z toksyn oraz działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.

Rekomendowana tygodniowa kuracja sprawdzi się doskonale jako odprężająca kąpiel w wannie lub dla stóp. Dodatkowo, ze względu na jej czystość chemiczną, nadaje się do stosowania wewnętrznego.

Również w większym, czterokilogramowym opakowaniu.

Na stanie


OKAZJA:
Ten produkt dostępny jest również w zestawach w obniżonych cenach. Kupując razem, zapłacisz taniej nawet do 10%! Oto lista najbardziej popularnych pakietów:


Więcej zestawów promocyjnych znajdziesz na tej stronie.

Opis

Sól Epsom Mg12 ODNOWA to siarczan magnezu w najczystszej formie, umożliwiający przyrządzenie relaksującej kąpieli w domowych warunkach. Jako naturalny minerał – kizeryt – przynosi ulgę i oczyszcza skórę z toksyn, działając bakteriobójczo i przeciwgrzybiczo. Dodatkowo, wspiera gojenie ran. Dzięki czystości chemicznej, solankę można też stosować wewnętrznie. Mamy nową wersję opakowania naszego popularnego produktu, która zawiera metalizowaną warstwę zabezpieczającą przed działaniem światła słonecznego, co pozwala na zachowanie właściwości kizerytu przez cały okres ważności produktu.

Pochodzenie i czystość

Wydobywana z niemieckiej Saksonii, nasza sól powstała w czasach prehistorycznych. Zawiera magnez, który odpręża oraz uzupełnia jego niedobory przez skórę, i siarkę o właściwościach odkażających. Nasz produkt jest wegański, bezglutenowy i czysty chemicznie.

Właściwości i zastosowanie

Sól Epsom doskonale regeneruje i oczyszcza skórę, zapewniając profilaktykę przeciwko grzybicom. Jest niezastąpiona w kąpielach stóp, szczególnie dla osób noszących niewygodne buty. Może też być stosowana do usuwania metali ciężkich z organizmu. Sól jest czysta chemicznie, więc można stosować ją wewnętrznie.

Sposób użycia

Do kąpieli: wlej 500 gram soli do ciepłej wody w wannie i zanurz się na 20 minut. Następnie spłucz się wodą.
Dla stóp: wsyp 150 gram soli do miski z ciepłą wodą. Kąpiel trwać powinna 30 minut.

Dla chętnych, by stosować sól wewnętrznie, można zastosować kurację wg tych wskazówek.

Dla bardziej zaawansowanych, oferujemy większe opakowanie w atrakcyjnej cenie.

Informacje dodatkowe

Waga 1,1 kg
EAN

Linia

Typ

Zastosowanie

, , ,

Producent

Marka

Mg12