Promocja!

Mg12 ODNOWA Sól magnezowo-potasowa KŁODAWSKA 8kg (2x4kg)

102,86 

Nieoczyszczona sól z kopalni w Kłodawie o dużej zawartości magnezu oraz potasu. Idealna do codziennej regeneracji i pielęgnacji, nie tylko po ciężkim dniu, ale również dla sportowców po intensywnym wysiłku.

Super jakość w konkurencyjnej cenie.
DWA DUŻE OPAKOWANIA Z SUPER RABATEM.

Produkt dostępny również w małym opakowaniu.

Ten zestaw promocyjny zawiera:
55,90 

Na stanie

Opis

PODWÓJNA ILOŚĆ NASZEJ ZNAKOMITEJ SOLI MAGNEZOWO-POTASOWEJ.

Nasza sól magnezowo-potasowa pochodzi z pokładów kłodawskich zwanych karnalitowcem kizerytowym. Jest nieoczyszczona, może mieć w sobie drobiny piasku i drobnego żwirku. Naturalnie regeneruje organizm w codziennej pielęgnacji i jest szczególnie polecana osobom z symptomami fizycznego i psychicznego wyczerpania.

Pochodzenie soli magnezowo-potasowej Mg12 ODNOWA

Karnalitowiec kizerytowy to pokłady soli kamiennej z kopalni w Kłodawie. To naturalna kopalina, mieszanina karnalitu, kizerytu, halitytu i anhydrytu – minerały magnezowe, siarkowe i solne (chlorkowe). Posiada nie tylko jony chlorkowe, lecz również jony magnezowe i potasowe. Sól Mg12 ODNOWA to nieoczyszczona, naturalna sól kamienna, bez antyzbrylaczy oraz dodatków zapachowych.

Właściwości soli magnezowo-potasowej

Ze względu na swoje delikatne działanie, można ją stosować regularnie, jako podstawową sól do regeneracji. Zmniejsza skłonności do występowania czasowych dolegliwości mięśniowych i kostno-szkieletowych. Zalecana jest dla osób wyczerpanych fizycznie i psychicznie, gdyż przynosi niemal natychmiastową regenerację.

Nie wysusza naskórka, pozostawiając skórę delikatną i ujędrnioną, dając efekt aksamitnej skóry.

Więcej na temat soli magnezowo-potasowej i jak ją stosować przeczytasz na stronie głównej produktu.

Informacje dodatkowe

Waga 8,2 kg
Linia

Producent

Typ

Zastosowanie

, , , , , , ,