Promocja!

Płatki magnezowe (100% biszofit) Mg12 ODNOWA 1kg

18,90 

Produkt w najnowszym opakowaniu EDYCJA 2024.

Najwyższej jakości naturalne płatki magnezowe, pochodzące w całości z naturalnego biszofitu, pozyskiwanego z regionu niemieckiej Saksonii. W gorącej kąpieli, płatki te działają regenerująco na organizm zmęczony po dniu pełnym pracy i napięcia. Stanowią idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemami układu stawowo-mięśniowego.

Zalecana tygodniowa kuracja może być stosowana w tradycyjnej kąpieli magnezowej w wannie lub jako odświeżająca kąpiel dla stóp.

Mamy również większe, bardziej ekonomiczne opakowanie na dłuższe stosowanie.

Na stanie


OKAZJA:
Ten produkt dostępny jest również w zestawach w obniżonych cenach. Kupując razem, zapłacisz taniej nawet do 10%! Oto lista najbardziej popularnych pakietów:


Więcej zestawów promocyjnych znajdziesz na tej stronie.

Opis

Płatki magnezowe Mg12 ODNOWA to biszofit najwyższej klasy, pozyskiwany w kopalni na terenie niemieckiej Saksonii. Bogate w 47% naturalnego chlorku magnezu, te płatki wspomagają regenerację organizmu po ciężkim dniu, zapewniając relaksującą kąpiel, która odpręża i dodaje energii. EDYCJA 2024 to najnowsze opakowanie naszego produktu, które obowiązywać będzie od przyszłego roku. Już teraz możesz kupić sobię nową wersje naszych płatków.

Jak skorzystać z płatków magnezowych Mg12?

Aby w pełni wykorzystać nasz produkt, wypełnij wannę gorącą wodą i dodaj płatki bez innych substancji. Szybko się rozpuszczają, tworząc kąpiel magnezową, która zrelaksuje Twoje ciało po męczącym dniu. Magnez zawarty w płatkach łagodzi napięcie skóry, zapewniając uczucie odprężenia. Półgodzinne zanurzenie to doskonały sposób na domowe spa.

Magnezowe kąpiele dla stóp

Zmęczone nogi? Wystarczy namoczyć płatki w misce z gorącą wodą. To doskonały sposób, aby przynieść ulgę stopom po dniu spędzonym w niewygodnych butach. Kąpiel trwająca 20 minut, przyniesie uczucie ulgi, zmniejszy opuchliznę i dostarczy komfort. Dla idealnej kąpieli stóp, polecamy 150 gram płatków.

Niezrównana jakość naszego produktu

Zastanawiasz się, dlaczego nasze płatki są nieco droższe niż inne chlorki magnezu? Klucz tkwi w pochodzeniu i jakości. Nasze płatki pochodzą z certyfikowanej kopalni w Niemczech, są 100% naturalne i zostały przebadane dermatologicznie. Posiadamy dokumenty potwierdzające ich jakość, dostępne na życzenie. Dodatkowo, nasz produkt znajduje się w specjalnej torbie, która zabezpiecza przed docieraniem światła słonecznego. Dzięki niej, nasz minerał przebywa w ciemności – podobnie jak przed wydobyciem – i zachowuje właściwości przez cały okres trwałości produktu.

Zastanów się: czy chcesz zaoszczędzić kosztem jakości i skóry, używając niewiadomego chlorku magnezu?

P.S. Oferujemy też opakowania w większych, bardziej ekonomicznych rozmiarach. Jest także wersja płatków dla sportowców.

Informacje dodatkowe

Waga 1,1 kg
EAN

Linia

Zastosowanie

, , , , , ,

Producent

Marka

Mg12